Du må være innlogget for å få tilgang til alle nyheter! Logg inn eller opprett brukerkonto.

Her er årets konfirmanter...

... i Randaberg, Rennesøy og Kvitsøy.

Tekst:

Publisert:

  • Skriv ut
  • Send til en venn

Av Bygdebladet.no

Konfirmanter 2010RANDABERG KIRKE1. mai kl 12.00

Benedikte Sofie Rom AbrahamsenSimon DarreOle Petter Fattnes EltervågAndreas LahammarCeline Marie LahammarJostein LimaJens LøvøRebekka MartinsenAnna NøstbakkenMarita NådlandSandra NådlandKristian SandeHanne SimonsenKristin SkåraTonje SurdalKardin Kastrup SømmeArnt Gunnar Rugland SøylandJon Haugvaldstad VikFredrik Hana VossAnne Harbo ØygardAnette Simonsen

 

RANDABERG KIRKE1. mai kl 14.00

Jan Henrik AskeMathias BergoEmil Sørland EltervågEline Yujie Sevheim EnesNina Beate JohannessenTerje Høiby JohansenKristine Goa KlovenSara Dragesæt KnudsenMaren KolnesTore LarsenBirgitte LieAndré Sande MaribuMartin André MikalsenSimen NilsenAnna RyggIda SelvigMarie SimonsenJohn Åge Olsen Tokerud

RANDABERG KIRKE 2. mai kl 11.00

Jonas GrødemKristine GrønåsSven Kvaløy HellevikMarie Waldeland ImbsenAnna Miriam JokelaTore KalheimLene Rebekka KolnesSander Viste LøiningJoakim SandeKjartan Johanson SandeOle Tunge SandeLouise SkarpenesKristian Goa TungeEirik Straum VestvikKaren Ravndal Aadland

 

RANDABERG KIRKE 9. mai kl 11.00

Kristine BøInger Nåden EikeMaria Nåden EikeCharlotte Clementsen GiljeThomas GjerdeSondre Moan GundersenAnders KleppeSander Nyvoll KolnesMalin Hytland LisethCaroline OlsenAudun Aspelund PedersenHenriette RandebergTor Benjamin Seland SerinskyVebjørn SundalMalin ThostensenSolveig Håland VestvikSusanne Håland VisteSarah Linnea Voll

GRØDEM KIRKE 24. april

Preben Torkildsen AdolfsenLasse AlbertsenAnders Vistnes BøMari Therese Helmichsen EikSusanne EltervågMarius FrøilandJan Henrik Flister GaupSiri HagenOle Soma HjelleChristina LønøAndreas LøvikVebjørn Sæterskar MagnussenOle Johan NedrebøAlexander RanckHans Martin SpanneTord StraumTrond SvendsenHenrik Raustein ØstbøIda Aakre

GRØDEM KIRKE2. mai

Jørgen AbrahamsenSteffen BakkeEspen Rygg BernhardsenLinn Therese BjørnstadPatrick André Sunde EriksenMiriam GoaHenrik HalsnøyKaroline HalsnøyMartin HalsnøyMiriam HarestadAstrid Klæhaug HelgelandThea HøieLars JohnsenVebjørn KlunglandMarita LillebøNora Voll NymarkKine Steffensen RandebergTor Andre RandebergFredrik SkarHege SkipanesEspen SteenslandEmilie Vatland

GRØDEM KIRKE9. mai

Martin S. AndressenSunniva AreklettSusanne AustbøElisabeth BergfjordVegard Haugen BjørgeIngrid HåvardsholmSimen IngemundsenMorten MikalsenSondre MælumshagenGuro Solland RegeRikke Solland RegePer Steinar SandgrenMargrete Jian ØyeEirin Birgitte Aagenes

 

HAUSKEN KYRKJE Sønsdag 02.05.10 kl. 10.00 og kl.12.00

Anvik Edith                                                   Austbø, EliseAnvik Malin                                                   Bru, Espen G.Dyrseth, Arvid S.                                           Bø, SondreJacobsen, Lisa Fagerlid, SindreLarsen, Jon Runar J.                                       Frafjord, Linn ThereseSannes, Roar                                                 Hanasand, Marius F.Tjøstheim, Lise                                                Joramo, JørgenTendenes, Arve                                              Mehus, JarandTvedt, Frank Bernhard                                   Nessa, Jone A.Svendsen, Espen Johan                                 Våge, Joakim

 

SØRBØ KYRKJE Lørdag 24.04.10 kl.13.00

Elvig, AndreasGalta, GunvorGalta, Kristian L.Hummelvoll, DinaLilleheim, Benjamin

 

MOSTERØY  Askje kirke lørdag 08.05.10 kl. 13.00

Aske, JoakimAske, RandiBreiland, Mikal E.Eiane, Metta MalenaGunstad, LotteHaugvaldstad, SindreKarlsen Heidi BirgitteOlsen Joakim F.Røyland, Tom OveStenseth, Vilde G.Årthun, Linda A.

UTSTEIN

søndag 09.05.10 kl. 11.00

Bjerk, Amalie V.Danielsen, SondreEiane, KristianFinnesand , EskildGudmestad, Astrid S.Gudmestad, Eilert S.Haugvaldstad, BjørnHodnefjell, AnnaKristiansen, Håkon F.Nærheim, Erna MargretheNæstby, Alice D.Sciuto, Kris AndrèSørheim, Malin V.Østerhus, Martin H.

KVITSØY kirkesøndag 25. april kl. 11.00

Alvestad Vibeke, Eliassen Julie Amanda, Engelsvoll Solveig Wardenær, Erle Oda Marie, Olsen Jone, Sande Tonje, Tveteraas Torstein, Veggeberg Kristin Ask. 

KVITSØY BEDEHUSsøndag 16 Mai kl. 11.30

Arne YdstebøEven Ydstebø

Humanistiske konfirmanter fra Randaberg Lørdag 24. april i Stavanger Konserthus

Stian Westersjø BruIngjerd Kirstine DahlMarte Alm HarestadGreta Louise HøvringAmalie Kristine KolnesMaren Bjerga KrogstieAnniken LangelandTonje Waage MelandHåkon Strandvåg NagellEdel Yvonne Hovland RyggMarius SkogenRian Conan SmithJohanne Jensen VikesåAnna Antónie Voster

Humanistiske konfirmanter i Randaberg

Søndag 25. april i Stavanger Konserthus

Mathilde Toft FjelldalKai Ove Heradstveit HansenMai Rebecca SmedmarkEirin Bråten Tenold 



Kommentarer

blog comments powered by Disqus


Nyheter fra andre aviser

Jærbladet

Strandbuen

Solabladet

Sandnesposten

Gjesdalbuen

Dalane Tidende

Send inn tips

Nyhetstips? Skjer det noe?

Tips oss på 51 41 46 66 eller tips@bygdebladet.no.

Nyheter på mobilen

Få de siste nyhetene på mobilen!

Dersom du åpner bygdebladet.no fra en iPhone eller annen smarttelefon vil du få opp en tilpasset utgave tilpasset små skjemer.

Delta i debatten

Vil du kommentere sakene på Bygdebladet.no?

Bygdebladet benytter Disqus til debatt og til å kommentere saker og artikler. Du kan benytte innlogging/identifisering fra din Disqus-, Facebook-, Twitter- eller Google-konto for å poste kommentarer.